DARPIO
Przewozy Pasażerskie

Darpio s.c. to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku usług transportowych, specjalizująca się w przewozie osób na terenie całej Polski oraz Europy. Dzięki niezawodnej, doskonale wyposażonej flocie pojazdów oraz doświadczeniu naszych kierowców, świadczymy kompleksowe usługi na najwyższym poziomie.

Nasze pojazdy są komfortowo wyposażone i sprawdzane pod kątem technicznym. Spełniają wszelkie wymogi transportu drogowego oraz wymogi i oczekiwania Klientów.
Nasi kierowcy posiadają pasję oraz wieloletnie doświadczenia w przewozach pasażerskich, co gwarantuję Państwu bezpieczną podróż w miłej atmosferze.
Posiadamy Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Międzynarodowym i Krajowym Transporcie Drogowym Osób oraz Licencję na Wykonywanie Krajowego Transportu Drogowego w Zakresie Przewozu Osób.
Dla Państwa wygody i komfortu nieustannie dążymy do podnoszenia naszych kompetencji, by podążać za standardami związanymi z transportem osób. Staramy się spełnić oczekiwania wymagających klientów, a niestandardowe zadania są dla nas okazją do doskonalenia swoich umiejętności i dostarczania Kontrahentom usług najwyższej jakości.
Zapewniamy Państwu dojazd w wybrane miejsce niezależnie od dnia i godziny na terenie Polski oraz Europy.
Wszystkie ceny ustalane są indywidualnie z każdym klientem. Uwzględniamy zniżki dla stałych klientów, przedszkoli oraz szkół.
Dysponujemy w trakcie podróży ubezpieczeniem NNW oraz OC dla pasażerów.
Posiadamy pojazdy przystosowane do transportu osób niepełnosprawnych.

Przewozy dla firm

Realizujemy przewozy pracownicze, integracyjne, wyjazdy służbowe, szkolenia, konferencje, targi.

Przewozy osób prywatnych

Zapewniamy dojazd na koncerty, mecze piłkarskie, wyjazdy wakacyjne i zakupowe, wycieczki tematyczne np. grzybobranie, połów dorszy.

Przewozy grupowe

Wykonujemy przewozy przedszkolne, szkolne, pielgrzymki, przejazdy dla seniorów. Współpracujemy z klubami sportowymi, biurami podróży m.in. w obsłudze kolonii czy obozów.

Obsługa imprez okolicznościowych / transfery na lotnisko

Oferujemy realizację wieczorów kawalerskich, panieńskich, transferów na lotniska, do hoteli oraz przewozy weselne.

Nasza
oferta

Oferujemy Państwu kompleksową obsługę przewozową dla firm i osób prywatnych na terenie całej Polski oraz Europy.

Czytaj więcej

0

zadowolonych klientów

0

przejechanych km w roku

Nasz adres

Darpio S.C.
Radosław Majchrzak Piotr Majchrzak
ul. Miła 13, 62-002 Złotniki
Polska

Dane kontaktowe

+48 791 053 264
+48 796 655 199

www.darpio.pl

biuro@darpio.pl

Bądź na bieżąco

Facebook